tábor4. ročník příměstského tanečního tábora 2020

lektoři

Informace 6. – 10. 7. /13. – 17. 7. 2020 Poruba

4. ročník tanečního příměstského tvořivého tábora bude opět alternativou k vícedennímu táboru. Letos jsme díky covidu a snížení počtu osob přistoupili na pořádání 2 turnusů. Pro děti bude připraven zábavný, naučný, tvořivý a hlavně tanečně-pohybový program během 5-ti pracovních dnů, vždy od 8.00 hod do 16.00 hod. Závěrečné vystoupení se letos díky přísné hygieně pravděpodobně nebude konat.

Tento příměstský tábor je určen pro děti ve věku 6 – 12 let (táborů se mohou zúčastnit i děti, které v daný rok dosáhnout hranice 6 let). 

Cena 5 denního příměstského tábora:
žáci tanečního studia 2.690 Kč, ostatní děti 2.850 Kč, cena jednotlivého dne 700 Kč/den (možno jen v případě nenaplnění týdenní kapacity).
Cena zahrnuje stravu (dopolední svačina a oběd), celodenní pitný režim, ovoce, nájemné sálu a prostor, lektorné a dozor, drobný nákup, pomůcky k tvorbě, vybavení a odměny.

Základní informace

  • Tábor bude probíhat v Ostravě – Porubě (SVČ Korunka B. Martinů 1117/17)
  • Doba konání táborů je vždy od 8.00 hod do 16.00 hod, příchod dětí okolo 8.00 hod, odchod dětí mezi 16.00 hod - 16.15 hod. Pokud budete vědět dopředu, že dítě přijde později/odejde dříve, dejte nám to prosím vědět VČAS.

První den na příměstském táboře

Prosíme osobně přiveďte dítě na B. Martinů. Prosíme o předání p. Bankové kopii zdravotní karty pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, GDPR, čestné prohlášení covid a o zkontrolování telefonního čísla na kontaktního rodiče. Prosíme o informace o zdravotním stavu dítěte a eventuálně předání léků s popisem, jak užívat během dne. Dítě může odcházet samotné po ukončení programu, pokud má písemný souhlas rodičů – prosíme nahlašte nám to u předání dětí.

Stravování

Obědy i svačiny budou zajištěny dovozem z certifikovaných firem, které se specializují na stravování. Obědy i svačiny mohou být bezlepkové.

PROSÍME IHNED o nahlášení OMEZENÍ ve stravě dětí - konkrétní požadavky.

Děti budou mít celodenně k dispozici pitný režim (voda+citron+máta, voda+šťáva, voda). Pokud děti potřebují odpolední svačinku do 16.00 hod – prosím přibalte jim s sebou a řekněte jim, že ji mají:).

Do batůžku dítěti nabalte:

Láhev na pití (min. 0.5l), aby mohl být zajištěný pitný režim během dne (v případě bytí na hřišti, zahradě, parku), pohodlné tanečně-sportovní oblečení (i dovnitř i na ven), pohodlné boty, cvičky, pokrývku hlavy, opalovací krém, repelent, kopii zdravotního průkazu, deku na ven, úúúúúúúúúúúžasnou nááááááladu

S dětmi nebudeme nikam daleko chodit, budeme buď v budově, nebo na hřišti za budovou, nebo na Havlíčkové náměstí či Hlavní třídě v Porubě.

Další tvořící potřeby

(cokoliv nebudete mít, nezoufejte, dáme to společně dokupyJ
Prosíme, aby děti v podepsané krabici/kufříku měly s sebou v pondělí tyto věci: pouzdro, pastelky, strouhátko, nůžky, lepidlo na papír, fixy, fixy na textil, foukací fixy na textil, jedny staré noviny, 1 ks bílé tričko – budeme na ně malovat😊, hnědý přírodní provázek cca 2m, hnědé korálky/ozdoby/korky/klacíky, třpytky, ozdobné flitry a kamínky různých barev.

Krabice, deka, láhev, převlečení – vše může zůstat po celý týden zamčeno na Středisku.

Prohlášení

Účastník se zavazuje dodržovat pokyny vedoucích příměstského tábora. Závažné porušení pravidel bude mít za následek vyloučení z tábora bez nároků na vrácení kurzovného.

 

Děkujeme a těšíme se Váš Dance tým - 603872168

 

 

3. ročník příměstského tanečního tábora 2019

 

 

 

2. ročník příměstský taneční tábor Tanečního studia

 

 

1. ročník příměstský taneční tábor Tanečního studia


Facebook
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Moravskoslezský kraj
www.ostrava.cz
Poruba